Епископ Евлогий

Евлогий, епископ Новомосковский, викарий Днепропетровской епархии

Евлогий, епископ Новомосковский, викарий Днепропетровской епархии

Евлогий, епископ Новомосковский, викарий Днепропетровской епархии

Єпископ Новомосковський Євлогій (Пацан Василь Олексійович) народився 6 червня 1970 року в селі Мала Мощаниця, Здолбунівського району, Рівненської області.

Батько — Пацан Олексій Силович (1940 — 1984 рр.)

Мати — Пацан Олександра Федорівна, народилася 1945 року, пенсіонерка.

1977 – 1985 роки — навчався в Маломощаницькій восьмирічній школі.

1983 – 1985 роки — одночасно навчався в Мізочській дитячій музичній школі.

1985 — 1988 роки — здобував середню спеціальну освіту в Дубнівському культурно-освітньому училищі, де отримав диплом за спеціальністю керівника самодіяльного оркестру українських народних інструментів і клубного працівника.

З 1 серпня по 1 грудня 1988 року, згідно з наказом по Здолбунівському райвідділу культури, працював на посаді завідуючого клубом села Кунин, Здолбунівського району, Рівненської області.

З 16 грудня 1988 року по 14 листопада 1990 року — виконував військовий обовязок в лавах Радянської Армії.

1993 року — закінчив Київську Духовну Семінарію.

1997 року — закінчив Київську Духовну Академію. Того ж року, після закінчення Академії стає викладачем КДАіС.

У грудні 1997 року — пострижений в іноки.

14 січня 1998 року — висвячений у сан диякона.

27 березня 1998 року прийняв чернечий постриг з іменем Євлогій на честь святителя Євлогія, єпископа Едеського (День Ангела – 7 вересня).

14 червня 1998 року — висвячений у сан священика.

28 серпня 1998 року — возведений в сан ігумена.

21 лютого 2000 року — направлений в Свято-Покровську церкву села Плоского, Броварського району, Київської області.

2003 року — нагороджений хрестом з прикрасами.

9 листопада 2007 року — возведений у сан архімандрита.

26 березня 2008 року, після захисту дисертації на тему: «Православное учение о роли разума на пути богопознания» Вченою Радою Київської Духовної Академії йому був присуджений вчений ступінь кандидата богослов’я.

Рішенням Священного Синоду УПЦ від 24 листопада 2009 року (журнал № 73) призначений єпископом Новомосковським, вікарієм Дніпропетровської єпархії.

12 грудня 2009 року відбувся чин наречення, а 13 грудня 2009 року — хіротонія в Трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в єпископа Новомосковського, вікарія Дніпропетровської єпархії.

просмотры (89)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *